Kochani Darczyńcy Szlachetnej Paczki
BÓG ZAPŁAĆ!


Wspólnymi siłami zdołaliśmy sprawić, że dla 81-letniej p. Krystyny z woj. świętokrzyskiego Święta Bożego Narodzenia będą piękne, a przede wszystkim spokojniejsze, bo ubędzie trosk. Niektórych dóbr wystarczy spokojnie na kilka miesięcy, innych na rok a nawet jeszcze dłużej! Oprócz rzeczy zapakowanych do 31 kartonów, które są widoczne na zdjęciu, został zakupiony węgiel (2,5 tony), a po konsultacji z wolontariuszem także nowa kuchenka gazowa.


Dziękujemy za każdą przyniesioną rzecz - od tych najdrobniejszych po największe oraz za każdą przelaną złotówkę na konto bankowe udostępnione przez mamę-koordynatorkę. 
RAZEM NAPRAWDĘ MOŻNA WIĘCEJ!
Dziękujemy za czas przeznaczony na zakup, przyniesienie i zapakowanie tych rzeczy - w tym miejscu ogromne podziękowania dla błyskawicznej Ekipy Pakującej :)
Bardzo, BARDZO DZIĘKUJEMY PANI ELŻBIECIE I PANI RENACIE - mamom dziewczynek z grupy średniaków, które po raz drugi podjęły się trudu
koordynowania Szlachetnej Paczki w przedszkolu.

JESTEŚCIE NIESAMOWICI!
 
W niedzielę, 8 grudnia wolontariusze Szlachetnej Paczki przekazali Pani Krystynie nasze przesyłki.
Bardziej szczegółowe podsumowanie tegorocznej akcji zostanie przesłane za pomocą poczty elektronicznej po otrzymaniu informacji zwrotnej od wolontariusza.Po raz drugi zapraszamy do włączenia się we wspólne przygotowanie Szlachetnej Paczki. 
Szczegóły zostały przesłane za pomocą poczty elektronicznej.
Zadeklarowane rzeczy należy przynieść do środy, 4 grudnia 2019 r. do sali średniaków.

RAZEM MOŻNA WIĘCEJ! #lubieludzi