Szanowni Darczyńcy Szlachetnej Paczki!

W sobotę, 10 grudnia przedszkolna Szlachetna Paczka została przekazana do magazynu w Skawinie, skąd wolontariusze przekazali ją "naszej" rodzinie.
Dzięki Państwa hojności mogliśmy ofiarować rodzinie p. Moniki dużą ilość rzeczy (łącznie 34 kartony/przedmioty zostały zapakowane do samochodu). Ze środków zebranych od Państwa zostały zakupione: suszarka bębnowa, dwa łóżka, trochę karmy dla psów należących do rodziny, bony podarunkowe na zakupy w Lidlu oraz w Castoramie, a także spełniliśmy marzenie p. Moniki o fotelu bujanym, które zdradziła nam wolontariuszka opiekująca się rodziną.  To w końcu Weekend Cudów, a p. Monika nie prosiła praktycznie o nic dla siebie, tylko o rzeczy dla swoich dzieci, więc po konsultacji z wolontariuszką uznałyśmy, że tym bardziej warto sprawić także jej niespodziankę i uczynić dla niej taki mały cud poprzez prezent, o którym marzyła od dzieciństwa.
 Wolontariuszka poinformowała nas o przekazaniu naszej Szlachetnej Paczki rodzinie, która jest przeszczęśliwa z otrzymanego wsparcia, a p. Monika rozpłakała się na widok otrzymanych rzeczy, w tym wymarzonego fotela oraz kwoty widniejącej na bonach podarunkowych (rodzina remontuje dom, w którym mieszka i potrzebuje na to środków finansowych). Rodzina i wolontariuszka przekazują bardzo duże podziękowania dla wszystkich Darczyńców i każdego z osobna.

Wspólnymi siłami odpowiedzieliśmy na wszystkie potrzeby czteroosobowej rodziny i obdarzyliśmy ich pięknymi upominkami.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa otwartości na pomoc drugiemu człowiekowi!
Dziękujemy za każdą ofiarowaną rzecz, za czas poświęcony na ich zorganizowanie, zakup i przyniesienie do przedszkola, za każdą złotówkę przelaną na konto mamy-koordynatorki, a przede wszystkim za Państwa wielkie serca i chęć pomocy!

Z całego serca dziękujemy Pani Klaudii, która pod raz drugi podjęła się koordynowania Szlachetnej Paczki w naszym przedszkolu oraz Pani Karolinie, która pomagała Jej w tych działaniach. Dziękujemy za Pań poświęcony czas, energię i trud, aby jak najbardziej pomóc rodzinie. Bardzo, BARDZO DZIĘKUJEMY!
Bóg zapłać!