Rodzice kandydatów zakwalifikowanych, którzy nadal chcą, aby ich dziecko uczęszczało do naszego przedszkola od września 2024 r., zobowiązani są złożyć pisemne oświadczenie - potwierdzenie woli zapisu ich dziecka do przedszkola w terminie do 22 kwietnia 2024 r. (w godzinach otwarcia przedszkola, tj. od 630 do 1630) – konieczne są podpisy obojga rodziców.
Druki oświadczeń są dostępne u personelu przedszkola lub można je pobrać ze strony internetowej przedszkola (zakładka: REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA).
Niezłożenie w podanym powyżej terminie potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola oznacza, że dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola.
Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 zostanie wywieszona w piątek, 26 kwietnia 2024 r. do godz. 1200.